Motýlci

Prosinec u Motýlků

Prosinec u Motýlků

Začíná nejkouzelnější měsíc v roce, plný tajných přání, slibů, dárků a překrásných okamžiků – PROSINEC.   Vánoční čas, na který se těší především naši nejmenší.

AKCE NA PROSINEC:

4.12. -PONDĚLÍ       ČERTOVSKÉ HRÁTKY s Beruškami                                                                                                                           (dejte prosím dětem čertovský kostým, stačí i rohy a černé tričko, nebo můžete děti      převléct za andílka)

5.12. -ÚTERÝ            MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA- dopoledne s Mikulášem, Andělem a čerty ve školce

(také můžete dát dětem kostýmy čertů)

8.12. -PÁTEK            AKADEMIE ZUŠ-  představení tvorby dětí ZUŠ, vstupné 50,-kč

14.12. -ÚTERÝ            VÁNOCE NA DŘEVĚNCE- výstava „Od Mikuláše do tří králů“

18.-22.12.               VÁNOČNÍ VÝSTAVA v Malých Svatoňovicích

(chystáme se, zatím ještě nevíme podrobnosti)

19.12. -ÚTERÝ            PŘEDVÁNOČNÍ POSEZENÍ S RODIČI + TVOŘIVÁ DÍLNA

POHÁDKA „O KOBLÍŽKOVI“ – dramatizace děti+rodiče (pokud se chcete zapojit, oznamte nám to prosím, sdílené občerstvení)

Děkujeme za spolupráci!!!

TÉMA NA MĚSÍC PROSINEC: