Mráček

Květen ve tř. Mráček

Květen ve tř. Mráček

Dobrý den!

Měsíc duben jsme zakončili " Čarodějnickým rejem" s pohádkou o ježibabě, která učinila dobrý skutek, s vařením lektvarů a výrobou malých čarodějnic. Moc jsme si to užili, bylo veselo! Moc vám děkuji za spolupráci při přípravě kostýmů!

Byli jsme také společně navštívit skřítka Jarníčka, který je stále na stejném stanovišti v lese.

V květnu nás čeká téma " Každý máme své doma". Zopakujeme si adresu bydliště, jak se jmenují a kde pracují rodiče. Rozdělíme si také zvířata podle toho, kde žijí, jak se jmenují i jejich mláďátka, co nám dávají...

Nezapomínáme na pravidla naší třídy, na správné chování mezi kamarády!  A budoucí školáčci ani na to, co potřebují procvičovat do první třídy (viz nástěnka v šatně). Mamko, taťko, povídejte  si s dětmi o tom také doma!

Přeji Vám všem hezký květinkový měsíc!

MATEŘSKÁ ŠKOLA ÚPICE
PLICKOVA 781, 542 32 ÚPICE